גונג הישראלית ברשימת 100 חברות התוכנה הטובות בעולם

0

Gong היא אחת מבין 3 חברות ישראליות בלבד שנכללו ברשימה, לצידה WIX ו- Samanage
עמית בן-דב, מייסד ומנכ"ל Gong.io: "אנו גאים ומוקירים תודה על כך שהמוצר של Gong.io זכה להכרה עולמית כאחד מפתרונות התוכנה המובילים בעולם, ובפרט על המעמד להיות אחת משלוש חברות ישראליות בלבד ברשימה היוקרתית והמכובדת. שנת 2017 היתה השנה הראשונה שלנו במכירות, עם צמיחה עצומה של הקבוצה וגידול להיקף של מאות לקוחות ואלפי משתמשים מרוצים. שנת 2018 צפויה להיות מדהימה לא פחות".

חברת Gong.ioהישראלית שפיתחה תוכנה ייחודית להקלטה, תמלול וניתוח שיחות מכירה המסייעת בהשבחת תהליכי המכירה בארגונים, נכנסה לרשימת 100 חברות התוכנה הטובות בעולם לשנת 2018 של חברת G2 Crowd העולמית, המפעילה אתר מוביל לביקורות משתמשים על מוצרי תוכנה.
ברשימה, שכללה 3 חברות תוכנה כחול-לבן, בלטו גם WIX ו- Samanage לצד Gong.io.
הרשימה מבוססת על דירוג של מאות עד אלפי ביקורות של משתמשים אמיתיים לכל חברה שעל בסיסו נקבע הציון המשוקלל של החברה, ובהתאם לכך מקומה בדירוג הכללי.
לראש הרשימה הגיעה הפלטפורמה למסרים ארגוניים Slack ושמות מוכרים נוספים, ביניהם גוגל, מיקרוסופט, לינקדאין, אדובי ועוד.
חברת Gong.io הישראלית גייסה 26 מיליון דולר מהמשקיע שלמה קרמר ומהקרנות Norwest NextWorld ו-Wing.
המוצר פורץ הדרך של Gong מאפשר להקליט, לתמלל ולנתח שיחות מכירה, תוך פענוח הסאבטקסט והרגשות שעולים בשיחה, לטובת השבחת תהליך המכירה בארגון. החברה החלה למכור את מוצריה לפני קצת יותר משנה וכבר הגיעה למאות לקוחות ולאלפי משתמשים מרוצים, כפי שמשתקף מהדירוג שפורסם אמש.
הרשימה המלאה פורסמה כאן:

https://www.g2crowd.com/best-software-companies


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות