בנק ירושלים חושף אתר שיווקי חדש, פרי פיתוח של Uteam

0

Uteam מקבוצת IdeoDigital, המתמחה בליווי חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית, פיתחה אתר אינטרנט חדש, מבוסס Umbraco, לבנק ירושלים.

במסגרת הפרויקט, הסבה Uteam את אתר האינטרנט השיווקי של בנק ירושלים מפלטפורמת SharePoint לפלטפורמת ניהול התוכן Umbraco. הפלטפורמה החדשה מאפשרת ללקוחות כל הבנקים, גלישה רספונסיבית לאתר עם יכולת גבוהה של תאימות למכשירי מובייל וטאבלטים, ומאפשרת גישה לדפי מידע אודות מוצרים בנקאיים ולביצוע פעולות אותן פיתח הבנק בשנים האחרונות.
עבור צוות הדיגיטל וצוותי הפיתוח באגף המחשוב של הבנק, הפלטפורמה החדשה מאפשרת תמיכה בתכנים דינאמיים, בדיקות מקדימות למובייל, עלייה לאוויר מהירה עם דפים חדשים ותחזוקה פשוטה וקלה יותר של האתר. במהלך הפרויקט, צוות Uteam עבד בשיתוף פעולה עם אנשי ה- IT, השיווק והתוכן של הבנק, במטרה לפתח תהליך ניהול תוכן שיתמוך בגורמים העסקיים בבנק וימנף את פעילותם.

"הפרויקט הזה נולד מתוך הצורך לתמוך בעולם העסקי המשתנה – עולם שבו הדיגיטל משנה את פני עולם הבנקאות ואת האופן בו לקוחות צורכים שירותים פיננסיים" אמרה אורלי אברמוביץ, מנהלת מחלקת יישומי ליבה וערוצים, באגף המחשוב של בנק ירושלים. "ההסבה לפלטפורמת Umbraco היא נדבך נוסף בתהליך של טרנספורמציה דיגיטאלית אותה עובר הבנק בשנים האחרונות. היא מאפשרת לנו להציע לגולשים זמינות גבוהה של אתר האינטרנט, ובאותו זמן לתמוך באופן גמיש, פשוט ומהיר בצרכים עסקיים משתנים."

"האתגר המרכזי שהציבו לנו היה לפתח את האתר ברמה איכותית ביותר, ובלוח זמנים מוגדר ומדויק" אמר יעקב לבסקי מנהל הפיתוח ב- Uteam. "על מנת לעמוד באתגר השתמשנו במתודולוגית Agile Software Development ובעקבות שיתוף פעולה מקצועי, יוצא מן הכלל, עם עובדי הבנק, האתר הושק, ברבעון הראשון של 2017 בדיוק במועד המתוכנן."

לאחר תהליך בחינת פלטפורמות שערך הבנק התקבלה ההחלטה לפתח את האתר על גבי מערכת Umbraco. "כ- Certified Partner של Umbraco נבחרה Uteam לפתח את האתר על גבי הפלטפורמה הפונקציונלית" אמר דרור שקד, מנכ"ל Uteam. "המערכת תומכת בקשת רחבה של יישומים ופונקציונליות שמומחי התוכן והשיווק של הבנק הגדירו מראש, כולל: הפרדה מוחלטת בין העיצוב לקוד, ממשק ניהול נוח ופשוט לשימוש, ביצועים גבוהים, הכנה לפיתוח נקי ופשוט שיאפשר הרחבות עתידיות ועוד. מערכת Umbraco יכולה לשרת את כל המחלקות בארגון, בהתאם לדגשים ולצרכים של כל אחת, ותומכת בניהול חכם וגמיש התומך בקידום המטרות העסקיות של הבנק בצורה חלקה ויעילה."

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות