ארקסרב הכריזה על סדרת התקני הגנת הנתונים אחודים להתמודדות עם נפחי אחסון גדולים ועם ביצועים משופרים

0

ההתקנים מסייעים לארגונים להפחית עלויות וליישם את פתרונות הגנת הנתונים בשיטת "set and forget"

חברת פתרונות ההגנה וגיבוי הנתונים ארקסרב (Arcserve), מציגה את הדור השני של סדרת התקני ה-UDP (Unified Data Protection) – התקן גיבוי נתונים קל להתקנה וחסכוני. הסדרה החדשה, המשולבת עם פתרונות התוכנה של ארקסרב, מפשטת את דרכי ההתאוששות מאסון ומיועדת לצוותי IT אשר מעוניינים בפתרון "set and forget" להגנת המידע.

הסדרה החדשה מרחיבה את מוצרי סדרת הדור הראשון של החברה אשר זכו לגידול של 4,900 אחוזים במכירות במהלך השנה האחרונה, ומציעה 16 דגמים המהווים פלטפורמה אידיאלית עבור ארגונים המחפשים פתרון ההגנה All-in-one קל להתקנה ולפריסה. התקני הדור השני יצמצמו את אתגרי צמיחת הנתונים ויבצעו אופטימזציה של הביצועים באמצעות תכונות כגון: קיבולת אחסון גבוהה-להרחבה והגנה עד TBS 240 של נתוני המקור; תכונות חומרה משופרת עבור גמישות ארגונית; תמיכה עבור שירותי הענן הציבורי ועבור פתרון גיבוי והתאוששות מאסון מוחלט, מחוץ לאתר והתאוששות מאסון כשירות (DRaaS); מניעת כפילויות נתונים להפחתת אחסון מיותר; התקנה פשוטה עם אשף התקנה ושימוש, המאפשרים לעתים קרובות פריסה תוך 15 דקות או פחות ויכולות מתקדמות בכללן סטנד-ביי וירטואלי בהתקן עצמו, התאוששות מהירה במקרה נפילה, זמינות גבוהה ורפליקציה לאתרים מרובים על גבי רשת WAN משופרת.

עבור שותפים וספקי שירותים המחפשים להרחיב את פתרונות הגנת הנתונים, מציעה הסדרה החדשה קיבולת אחסון רחבה כדי לענות על הצרכים של ארגונים גדולים. בנוסף, התקני Arcserve UDP הם בעלי יכולת עבודה מלאה עם תוכנת Arcserve UDP הקיימת כבר בארגון ללא צורך ברישיונות נוספים, והם מהווים מערכת All-in-One לסניף או משרדים מבוזרים לגיבוי, מניעת כפילויות, התאוששות מאסון וענן גיבוי.

לדברי אייל ברש, מנהל פעילות ארקסרב ישראל, "התקני ה-UDP החדשים ממשיכים את מורשת החברה, ומתפתחים בהתאם לצרכי שוק ה-IT ולאסטרטגיות פיזיות, וירטואליות והגנה בענן, תוך כדי הסתמכות על חיפוש זריז, אמינות, והתאוששות מהירה. הגרסה החדשה ממחישה את פועלה של ארקסרב כארגון חדשני תוך כדי התמקדות במתן הגנה על נתונים ברמה הארגונית. באמצעות השימוש בפתרונות החדשים, יוכלו חברות לייעל את הכוח וביצועי החברה לצד שימוש בקלות ופריסה קלה"


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות