ארגון GSA העולמי קבע: פלאפון אחת מחברות הסלולר המהירות בעולם

0

- ארגון GSA העולמי בדק כ-900 מפעילי סלולר ברחבי העולם ביניהן VODAFONE, T-MOBILE,VERIZONE
- פלאפון החברה היחידה מישראל שנכנסה לרשמה המכובדת
- לאחרונה השלימה פלאפון 50% מפריסת רשת MIMO 4X4 הרשת המהירה בישראל
ארגון ה-GSA העולמי בדק ומצא כי חברת פלאפון אחת ממפעילות הסלולר המהירות בעולם, זאת מתוך כ-900 מפעילי סלולר שנבדקו. פלאפון הינה הרשת היחידה מישראל שנכנסה לרשימה המכובדת ביניהן: VODAFONE, T-MOBILE,VERIZONE.
עוד פרסם הארגון כי פלאפון היא אחת מ-39 החברות היחידות בעולם בעלות היכולת להפעיל קבצי הורדה של Gigabit LTE, כאשר החברות שנמצאות ברשימה משתמשות בכל שלושת הטכנולוגיות המתקדמות על פני הרשת הרשת: Mimo 4X4, QAM256 ו- Carrier Aggregation.
לאחרונה השלימה פלאפון 50% מפריסת רשת MIMO 4X4 הרשת המהירה בישראל והצהירה כי עד סוף 2018 הפריסה המתוכננת תושלם במלואה בכל רחבי הארץ.
בבדיקה שנערכה נמצא כי רשת פלאפון מספקת מהירות הורדה מירבית של Mbps380, לעומת המהירות הקיימת בדור 4 שיכולה להגיע עד Mbps150.
רן גוראון, מנכ"ל פלאפון: "שמחנו לקבל את תוצאות הבדיקה של ארגון ה-GSA וזה עדות נוספת לכך שפלאפון היא הרשת המהירה בישראל. כבר עכשיו השלמנו למעלה מ-50% מפריסת הטכנולוגיות המתקדמות על רשת דור 4, ואנחנו נשלים פריסה מלאה עד למחצית השנה הנוכחית. כחברה שמתמקדת בסלולר שמנו לעצמנו מטרה להיות הטובים והמהירים ביותר, ולהציע חווית משתמש שאין לה מתחרה בשוק הישראלי".

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות