אקסליבריס בחרה בפתרונות האחסון ההיברידי של Nimble Storage למרכזי הנתונים וה- DR בעולם

0

עד כה שולבו מערכות האחסון של Nimble Storage בהיקף של מאות טרות ובהשקעה כספית של מיליוני שקלים.

 

חברת אקסליבריס(Ex Libris) , ספקית מובילה של פתרונות מיכון לספריות אקדמיות, המציעה מערכת מוצרים מקיפה לניהול, קטלוג והנגשה של מידע אלקטרוני, דיגיטלי ומודפס,בחרה בפתרון האחסון ההיברידי של חברת Nimble Storage, אשר יהווה את בסיס מערך האחסון ללקוחות הענן של אקסליבריס, המשתמשים בפתרונות החברה במודל תוכנה כשירות (SaaS). אקסליבריס מבצעת  בשנים האחרונות מהלך אסטרטגי כלל עולמי להרחבת השימוש בפתרונות החברה במודל הענן. כמו כן ישולבו פתרונות האחסון של Nimble Storage באתרי ה- DR של אקסליבריס.

במסגרת הפרוייקט שבוצע לאחרונה יושמו הפתרונות של Nimble Storage בשני מרכזי נתונים (Data Centers) של אקסליבריס בארה"ב ואירופה. בעתיד הקרוב יושלם יישום הפתרון במרכז נתונים שלישי באסיה פסיפיק. בנוסף שולבו הפתרונות ההיברידיים באתרי ה- DR(התאוששות מאסון) של אקסליבריס ויתנו מענה ביתירות מלאה ללקוחות החברה. עד כה שולבו מערכות האחסון של Nimble Storageבהיקף של מאות טרות ובהשקעה כספית של מיליוני שקלים.

הפתרונות ששולבו בדטה סנטרים בארה״ב ובאירופה מבוססים על  מערכות CS700ו- CS500 של Nimble Storage. הם מאפשרים לאקסליבריס לרכז מספר גדול של לקוחות בשירות ענן תוך קבלת ביצועים מעולים ושירותיות גבוהה וחסכון ניכר בשטח רצפה במרכזי הנתונים (Data Centers). העסקה בוצעה באמצעות Nimble Storageישראל. הפרוייקט בוצע על ידי מומחי Nimble Storage יחד עם צוות מהנדסי הענן של אקסליבריס.

פתרונות Nimble Storageמחליפים פתרונות אחסון מסורתיים. Nimble Storage נבחרה לאחר תהליך בדיקה דקדקני במסגרתו נבחנו כ-10 יצרניות טכנולוגיה המספקות פתרונות אחסון מסורתי, אחסון פלאש ואחסון היברידי.

לדברי יאיר אמסטרדם, COOבאקסליבריס: "Nimble Storage נבחרה לאחר תהליך בדיקה קפדני שערכנו בין ספקיות האחסון הטובות ביותר בעולם, אשר מציעות טכנולוגית וגישות שונות בתחום האחסון. בחרנו בפתרונות האחסון ההיברידי של Nimble Storage מפני  שהוכיחו רמות ביצועים גבוהות ביותר בכל סוג של עומס, יכולת לאחסן יותר נתונים בפחות מקום, רמת שרידות גבוהה, פשטות ניהול ואפשרות לעבוד באתרים לא מאויישים דוגמת אתרי הוסטינג.  הטכנולוגיה של Nimble Storageהמשלבת בצורה חכמה פתרון אחסון מבוסס פלאש יחד עם דיסקים, מספקים לנו את יחס העלות/תועלת הטוב ביותר ואת הערך הגבוה ביותר שיכולנו להשיג".

אייל כרמל, מנהל תשתיות ענן, באקסליבריס, ציין: "פתרון האחסון ההיברידי של Nimble Storage הוא היחיד שעמד בכל דרישות הקדם שלנו. הוא מאפשר להגדיל משמעותית את ביצועי היישומים המסופקים למשתמשי אקסליבריס במודל תוכנה כשירות, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכה האנרגיה. מכיוון שנוכחנו ביעילות הפתרון והכדאיות, בחרנו להרחיב את השימוש בפתרונות של Nimble Storage מעבר ל-3 מרכזי הנתונים שלנו גם לאתרי ה-DR. עם Nimble Storage וכלי הניהול החכמים שמגיעים עם הפתרונות שלה ההתעסקות באחסון פחתה".

לדברי רפי שקולניק, מנכ"ל Nimble Storage ישראל ואפריקה, "עם Nimble Storage אקסליבריס יכולה לספק רמת ביצועים גבוהה הן כיום והן בעתיד כאשר יגדל מספר המשתמשים בפתרונות הענן שלה. הפתרונות שלנו יאפשרו להם לשפר ביצועים, להשיג יציבות ושרידות גדולים יותר ולצמצם עלויות. אקסליבריס מצטרפת ללמעלה מ- 5,200 לקוחות Nimble Storage ברחבי העולם המיישמים את הדור הבא בעולם האחסון" .


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות