אפליקציית ההיכרויות הישראלית Dateling תוצע בחינם למחפשים בני או בנות זוג במהלך ט"ו באב

0

אפליקציית Dateling תוצע בחינם וללא הגבלה למחפשים בני או בנות זוג במהלך ט"ו באב חג האהבה. Dateling היא אפליקציית היכרויות המאפשרת להתקשר בצורה אנונימית לפרטנרים פוטנציאליים. האפליקציה מאפשרת לבחור בני זוג מהמאגר וברגע שיש התאמה (match) ניתנת להם האפשרות לשוחח ולהכיר אחד את השני ללא חשיפת פרטים מזהים.
המשתמשים מתחברים לאפליקציה באמצעות פרופיל הפייסבוק האישי שלהם. בהתאם להעדפותיהם, מוצגות בפניהם תמונות של משתמשות או משתמשים אחרים על מנת ליצור התאמה, match.
לאחר תהליך הסינון הראשוני מקבל המשתמש רשימה של המשתמשים או המשתמשות שאישרו גם אותו. במידה והוא מעוניין ליצור איתם קשר, בלחיצת כפתור הוא יכול להוציא שיחת טלפון מבוססת רשת אנונימית עם המשתמש או המשתמשת שהותאמו לו באפליקציה. לאחר דקת שיחה, נחשפות התמונות של שני המשתמשים. האפליקציה פועלת בחינם למשך 5 דקות ביום כשלאחר מכן, משתמשים המעוניינים להמשיך ולהשתמש בה יכולים לרכוש בנק דקות שיחה בהתאם לצורך.
מתן כהן, מפתח האפליקציה, אמר כי "לאנשים המחפשים זוגיות, ט"ו באב וחגים אחרים מעוררים מחדש את הצורך להפיג את בדידות. ביום יום, אנו גובים סכום סמלי על שיחות היכרות שנמשכות מעבר ל-5 דקות הניתנות בחינם, אנו תקווה כי במהלך החג הקרוב נזכה ל"מאטצ'ים" רבים שיניבו דייטים מוצלחים בקהילת משתמשי Dateling".
האפליקציה זמינה לאייפון ולאנדרואיד להורדה בקישור המצורף:
http://www.dateling.org/


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות