אפולו פאוור חתמה על מזכר הבנות לשיווק והפצה של המערכת הסולארית

0

חברת אפולו פאוור מדווחת כי חתמה על מזכר הבנות עם חברה בינלאומית המתמחה במתן פתרונות בתחומי התשתיות, האנרגיה והביטחון, בעלת יכולות הפצה במספר יבשות ומדינות לשיתוף פעולה בנוגע לשיווק, מכירה והפצה של המערכת הסולארית המודולארית לייצור חשמל פרי פיתוחה של אפולו.
על פי מזכר ההבנות, הצדדים ישתפו ביניהם פעולה בניסוח הצעות למכירת המערכת ושירותים נלווים למפיצי משנה, יצרנים וצרכני קצה.
כמו כן, בהתאם למזכר ההבנות, אם וככל שייחתם הסכם מפורט בין סולארפיינט והמפיץ כאמור, ובכפוף לתנאי ההסכם המפורט, סולארפיינט תספק מערכות למפיץ, וכן מידע טכני בנוגע למערכות, חומר שיווקי, יעוץ והדרכה, שירותי תמיכה טכנית ותחזוקה, ואילו המפיץ ירכוש את המערכות מסולארפיינט בהתאם למחיר שיקבע בין הצדדים, וזאת לצורך מכירתן על ידי המפיץ ללקוחות.
המערכת כוללת יחידה פוטו-וולטאית לייצור חשמל, מערכת אגירת אנרגיה וכן אפשרויות טעינה ויציאות סטנדרטיות המתאימות למכשירי חשמל ביתיים שונים. המערכת תוכננה בצורה מודולרית, על מנת לענות על שורת צרכים מגוונים, המותאמים אישית בהתאם לקהלי היעד להם מייעדת החברה את המערכת.
המערכת שתוצע במסגרת שיתוף הפעולה הנוכחי מיועדת ללקוחות שאינם מחוברים לרשת החשמל או בעלי חיבור חשמל בלתי רציף ומטרתה לספק מענה לצרכי אנרגיה גוברים בקרב לקוחות הקצה.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות