אלקטל-לוסנט מרחיבה את משפחת נתבי ה-IP עם פלטפורמות מוכנות לענן, במטרה לשפר קיבולת וביצועים בקצוות הרשת קרוב למשתמשים

0

סדרת SR-e 7750 מספקת ניתוב IP/MPLS מלא ליישומים קטנים ובינוניים תוך מינוף משפחת נתבי השירות המעולה 7750 הנמצאת בשימוש אצל מעל 700 ספקי שירות מסביב לעולם

אלקטל-לוסנט תשיק סידרה חדשה של נתבי IP/MPLS עם יחס עלות-ביצועים אופטימלי הן לספקי שירות והן לארגונים, בין אם מדובר בשימוש באתר קטן בתוך רשת גדולה יותר, ובין אם מדובר בנתב מלא לרשת קטנה יחסית.

נתב השירות SR-e 7750 ירחיב את משפחת נתבי 7750 המוצלחת של אלקטל-לוסנט, תוך הרחבת יתרונות שירותי הניתוב עמוק יותר אל תוך הרשת על מנת לאפשר לספקי שירות וארגונים גדולים טכנולוגית ניתוב IP בקנה מידה המתאים לצרכיהם במיקומי רשת שונים.

רשתות תקשורת מתקדמות היום בקצב חסר-תקדים על מנת להתאים את עצמן למעבר לפעילות מבוססת ענן, התפתחות האינטרנט של הדברים, וידאו באיכות אולטרה-גבוהה (Ultra-High Definition) והדרישה הגוברת לרוחב פס. צרכנים ביתיים ומובייל יקבלו מהירות גלישה גבוהה יותר באמצעות טכנולוגיות כמו סיב אופטי עד הבית – FTTH, Wi-Fi, LTE ו-LTE מתקדם.

בארכיטקטורות רשת מסורתיות, המבוססות על איסוף תעבורה מהקצוות דרך רשת אגרגציה לנתבי ליבה מרכזיים, הדרישה הגוברת והולכת לרוחב פס בקצות הרשת (על ידי משתמשי הקצה) יוצרת לחץ רב בפרט על רשת האגרגציה. לכן מתכנני הרשתות פועלים לבזר את הרשת: להסיט פונקציות שירותי-קצה מהליבה אל עבר אתרים קטנים רבים הקרובים יותר לקצוות הרשת.

מעבר זה יצר את הצורך בנתב SR-e 7750 המכיל יכולות ניתוב IP מלאות באריזה בינונית בגודלה כך שיתאים לתפיסת הביזור של הרשת המודרנית. הסדרה החדשה תומכת ביכולות MS-ISA של הסדרות הגדולות יותר (SR7/12) שמשמעותן תמיכה ביכולות Video, DPI, LNS, NAT, IPSEC, FW ועוד, וכל זאת בפלטפורמה אופטימלית יותר מבחינת יחס עלות-ביצועים ולכן ניתן למקמה באתרים רבים יותר.
סידרת SR-e 7750 מבוססת על הצלחת משפחת נתבי השירות 7750 הכוללת גם את סדרת SR-a 7750 המוצלחת שמשכה תשומת לב באופן חסר תקדים מצד 60 לקוחות חדשים מסביב לעולם בשלושת החודשים הראשונים להשקתה. הסדרה החדשה SR-e מתאימה לטווח קצבים גבוה יותר והיא אף כוללת תמיכה בפונקציות נוספות כמתואר לעיל.

המשפחה החדשה SR-e 7750 מוכנה לעידן הענן; היא חולקת את אותה מערכת הפעלה SR-OS ומנוהלת על ידי אותה מערכת ניהול SAM5620 כמו משפחות הנתבים האחרים של אלקטל-לוסנט, הפיזיים והוירטואלים. כמו כן היא גם כוללת API פתוחים לSDN Controllers . פלטפורמת SR-e 7750 מהווה מרכיב מפתח בפורטפוליו של אלקטל-לוסנט התומך בהתפתחות רשתות אל עבר NFV ו-SDN.

אודות משפחת נתבי SR-e 7750:
• הנתבים השייכים למשפחה כוללים חבילת יישומים עשירה כמ ומשפחת ה-7750 SR הגדולים יותר, אבל במארז קומפקטי לקצבים נמוכים יותר: SR-1e (400Gb/s) , SR-2e (800 Gb/s) ו- SR-3e (1.2 Tb/s). המשפחה תומכת בממשקי GE, GE10 ו-GE100.
• סדרת SR-e 7750 הינה מוכנה לענן ומהווה מרכיב מפתח התומך בהתפתחות רשתות אל עבר NFV ו-SDN.
• לנתבי ה- SR-e7750 יש שיטת זרימת אוויר יחודית התורמת לקירור יעיל יותר ועם פחות רעש מאווררים. מערכות בעלות קיבולת רבה יותר מתחממות יותר, ולכן תכנון תרמי עם הסתכלות לגידול עתידי הינו חשוב במיוחד. ארגון הבוחר ב-7750 SR-e מגן על ההשקעה שלו לאורך זמן. פלטפורמת SR-e 7750מתוכננת עם תאימות ל-NEBS כך שתתאים לסביבות עבודה מחמירות ביותר.
• המשפחה מאפשרת רשת IP אופטית משולבת עם GMPLS UNI
שלומי אנג'י, CTO אלקטל-לוסנט ישראל: "אלקטל-לוסנט ממשיכה לפתח את חומרת ה-IP פורטפוליו ה-NFV תוך חיזוי צרכי הלקוחות שלנו. גישת אופטימיזצית הרשת שלנו צופה קדימה דרישה לפתרונות ניתוב מוטמעים ווירטואליים עבור יישומים שונים והבחירה תוכתב על ידי שיקולים כלכליים וטכנולוגיים כאחד. הצלחת הסדרה שהושקה קודם, ה- SR-a 7750 מראה שאנחנו בכיוון הנכון ולקחותינו ידרשו ביצועים עוד יותר טובים, ביצועי-על, שירותי IP איכותיים ואינטנסיביים על גבי פלטפורמת ניתוב חומרה מיוחדת. סדרת SR-e 7750 שלנו משלימה את הסדרות הקודמות והיא בעלת המוכנות לענן, אשר תאפשר ללקוחות שלנו גמישות רבה על מנת להגיע לאיזון הנכון עבור הרשת שלהם".

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות