אירוע בוגרים של אונ' ת"א

0

ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב, אשר ממשיך בתנופת מפגשי בוגרים מעוררי השראה, ערך אמש את המפגש ה-6 בסדרה על בירות וחלליות, אליו הוזמנו חברי ארגון הבוגרים.
במרכז הערב שנערך באברהם הוסטל תל אביב , עמדה הרצאתו של יהונתן ויינטראוב, בוגר הפקולטה להנדסה וממייסדי SpaceIL – עמותה שמשימתה הנחתת חללית ישראלית ראשונה על הירח, ולאחריה הופעתו של חנן בן-ארי, מהיוצרים הצעירים המוערכים במוסיקה הישראלית.
קיבלו את פני הבוגרים נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסף קלפטר, ראש ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב סיגל אדר ומנהלת ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב סיגלית בן חיון.
סיגל אדר פתחה את הערב וציינה כי בשנתיים האחרונות כ- 3000 בוגרים חזרו לאוניברסיטה ללמוד לתארים נוספים.
פרופ' יוסף קלפטר הדגיש כי ארגון הבוגרים הוא רשת חברתית לכל דבר, לא רק בין הבוגרים זה אל זה, אלא גם בין הבוגרים לאוניברסיטה.
הוא גם ציין, כי אוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום התשיעי בעולם במספר היזמים בוגרי תואר ראשון שגייסו הון, ושמיני בעולם במספר האקזיטים שעשו בוגרי תואר ראשון .
יהונתן וינטראוב סיפר על מטרתה הכפולה של SpaceIL – לא רק להיות המדינה הרביעית שתנחת על הירח אלא גם לשמש השראה לדור העתיד. "התחלנו בשנת 2010", הוא אמר, "וקיבלנו הרבה "לא". לא לקחנו את זה אישית. היינו חדורי מוטיבציה. אם נצליח ,הפרס שמחכה לנו הוא 20 מיליון דולר ואנו מבטיחים לתרום אותו בחזרה לקהילה".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות