איסתא ישראל הטמיעה את מערכת הגיבוי של Commvault

0

חברת התיירות איסתא ישראל, מקבוצת התיירות המובילה בישראל איסתא ליינס, הטמיעה את פתרון הגיבוי האחוד של Commvault, המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגונים. במסגרת הפרויקט הוטמע פתרון הגיבוי האחוד של Commvault המספק גיבוי למגוון סביבות רב כגון סביבה פיזית, וירטואלית, גיבוי לענן, גיבוי לאתר המרוחק ועוד. עלות הפרויקט, שהטמעתו הסתיימה בהצלחה בתחילת חודש פברואר 17, מוערכת במאות אלפי שקלים. את הפרויקט ביצעה חברת האינטגרציה WE Ankor המובילה בפתרונות לעולם ה Data Center.

כחלק מעבודה השוטפת, איסתא עושה שימוש במספר רב של סביבות עבודה, כולל סביבה פיזית, וירטואלית, ענן מרוחק, אתר גיבוי ועוד. לפני הטמעת הפתרון של קומוולט עבדה החברה עם מערכת גיבוי שאינה מגבה את מספר הסביבות הרב שאיתו עובדת החברה באופן שוטף. כיום, הפתרון האחוד של קומוולט מאפשר לאיסתא לגבות את כל הסביבות הארגוניות שלה בעזרת פתרון אחוד ללא צורך ברכישת מספר פתרונות גיבוי שונים. הפתרון של קומוולט ימנע חוסר אחידות בגיבוי המידע הארגוני ויחסוך את עבודת הגיבוי הידנית, זאת, תחת מערכת גיבוי אחודה שתתאים למגוון סביבות העבודה של הארגון.

גדי בנבנישתה, מנהל תשתיות וטכנולוגיה באיסתא ישראל: "פתרון הגיבוי האחוד של קומוולט מעניק לנו יכולות גיבוי מתקדמות המתאימות לצרכי הארגון. בנוסף, בזכות האיחוד של גיבוי כל הסביבות הארגוניות הצלחנו להפחית בעלויות ה-IT ולהשיג את הגמישות הנחוצה לנו בתפעול המערכות הארגוניות וסביבות העבודה הרבות שלנו."

רוני עוזר, מנהל מכירות בווי אנקור מוסיף: "תהליך שדרוג התשתיות של איסתא החל לפני שנתיים ע"י ווי-אנקור בפרויקט וירטואליזציה מ-270 שרתים פיזיים ל-7 שרתים פיזיים ESX ו-270 שרתים וירטואליים, כולל מערכת אחסון מרכזי.
השלב הבא של התהליך היה להטמיע מערכת גיבוי מרכזית שתוכל לתת מענה לכל הצרכים: גיבוי סביבה וירטואלית, שירותי קבצים ושרתים פיזיים.
מערכת הגיבוי של קומוולט נותנת מענה מלא לכל הצורכי הגיבוי של איסתא ויודעת לתת מענה גם לצרכים נוספים כמו ארכיון דוא"ל/שירותי קבצים וגיבוי עמדות קצה."

ליאור גרמן, מנהל מכירות ב-Commvault: "השדרוג לפתרון הגיבוי של קומוולט שיפר את היעילות התפעולית, סיפק חיסכון בנפחי הגיבוי ושדרג את יכולות הניהול לממשק אחוד ומרכזי עבור כל אתגרי הגיבוי. בנוסף, הפתרון מאפשר התמודדות עם אתגרים מתקדמים ותמיכה בסביבות מחשוב שונות: פיזיות, וירטואליות וגיבוי לאפליקציות שונות של חברת איסתא."


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות