אינפורמטיקה דורגה כספקית ה-IPaaS המובילה בעולם על ידי גרטנר

0

זאת השנה השלישית ברציפות שאינפורמטיקה זוכה בתואר זה לאחר שדורגה פעם רביעית ברציפות כמובילת רביע הקסם של גרטנר בתחום ה-IPaaS

אינפורמטיקה (Informatica), הספקית המובילה בעולם של פתרונות אינטגרצית נתונים המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן, דורגה כספקית פתרונות ה- Enterprise Integration Platform as a Service (IPaaS) המובילה בעולם בזכות נתח שוק של 19%. בנוסף, דורגה אינפורמטיקה כמובילת רביע הקסם של גרטנר שנה רביעית ברציפות בתחום ה- IPaaSבזכות הפתרון Informatica Cloud.

על פי גרטנר, שוק ה-IPaaS בשנת 2016 הוערך בכ-688 מיליון דולרים בשנה, כאשר נתח השוק של אינפורמטיקה היה 119 מיליון דולרים בשנה, כשישה אחוזים יותר מהמקום השני. הרווח של אינפורמטיקה בתחום ה-IPaaS עלה ב-40% משנת 2015 ופי 2 משנת 2014 והיא החברה היחידה המרוויחה בתחום זה מעל ל-100 מיליון דולר.

בנוסף, דורגה אינפורמטיקה כמובילת רביע הקסם בתחום ה-IPaaS שנה רביעית ברציפות. על פי הדו"ח האחרון, Informatica Cloud מספק ללקוחות מגוון כלים עשיר כגון Data Quality, Data Distribution, אינטגרצייה עם פתרונות B2B ועוד. כל הכלים של אינפורמטיקה מקיימים אינטגרציה מלאה עם שאר פתרונות אינפורמטיקה המוטמעים בארגון. לקוחות החברה דירגו את הפתרון של אינפורמטיקה כפתרון המספק מגוון רחב של אינטגרציות עם פתרונות אחרים וכך מפשט משמעותית את השימוש בו. בנוסף, גרטנר דירג את אינפורמטיקה כחברה מתפתחת טכנולוגיות המתאימה את עצמה בקלות ובמהירות לטרנדים העולמיים בתחום.

ינאי מילשטיין, מנהל פעילות Data Products בקבוצת אמן: "אינפורמטיקה היא מחלוצות תחום ה-IPaaS. ולמרות היותה מותיקות התחום, היא ממשיכה כיום להשתדרג ולהתפתחת בקצב מסחרר. Informatica Cloud עונה על כל האתגרים של מומחי האינטגרציה בארגונים בזכות שילוב סביבת ענן פרטית והיברידית. הפתרון של אינפורמטיקה פותר בעיות בקלות ובמהירות בעיות בתחום אינטגרציית המידע, B2B, יישומים פיתוח וניהול API, IOT, MDM, Data Quality ו-Data Security. אנחנו שמחים לספק ללקוחותינו פתרון מאובטח ואמין הממנף אותם בקלות לענן."


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות