אחרי אירופה וישראל, מיינדספייס פורצת לארצות הברית

0

מיינדספייס מכריזה על שני מתחמי עבודה בארה"ב: סן פרנסיסקו ובוושינגטון הבירה
מיינדספייס, המפעילה 16 מתחמי עבודה משותפים באירופה וישראל, מודיעה על כניסה רשמית לשוק האמריקאי, ועל פתיתה קרובה של שני מתחמי עבודה משותפים חדשים בוושינגטון וסן-פרנסיסקו. דן זכאי, מייסד ומנכ"ל: "בעקבות ההצלחה באירופה וישראל, אני משוכנע כי חברות, סטארט-אפים ויזמים אמריקנים יופתעו לטובה מהסטנדרט של מיינדספייס"
לאחר תהליך התרחבות מואץ בשנה החולפת ופתיחה של 16 מתחמי עבודה משותפים בסך הכל באירופה וישראל, חברת מיינדספייס מכריזה על כניסה רשמית לשוק האמריקאי, ומודיעה על פתיחה קרובה של שני מתחמי עבודה משותפים סן-פרנסיסקו ובוושינגטון. חברי הקהילה של מיינדספייס נהנים מהיכולת לעבוד מכל אחד מהמתחמים של החברה בעולם, כך שהמתחמים החדשים בארה"ב יוכלו לשמש גם חברות ויזמים ישראלים בעת נסיעות עבודה לאמריקה, ללא תוספת תשלום.

המתחם הראשון של מיינדספייס בארה"ב ייפתח במרכז העסקים של סן פרנסיסקו, על פני שלוש קומות וכ-3,300 מ"ר, והוא עתיד לאכלס כ-600 חברי קהילה. המתחם השני של מיינדספייס בארה"ב ייפתח בעיר וושינגטון הבירה, בכיכר פרנקלין, בבניין בו שוכנת גם מערכת ה'וושינגטון פוסט'. המתחם החדש ישתרע על שטח של כ-2,900 מ"ר, וצפוי לאכלס כ-530 חברי קהילה. שני המתחמים צפויים להיפתח ברבעון השני של 2018.

לדברי מייסד משותף ומנכ"ל מיינדספייס, דן זכאי: "הכניסה לארה"ב, השוק הגדול ביותר בתחום מחתמי העבודה, היא אבן דרך משמעותית עבור מיינדספייס. בעקבות ההצלחה באירופה ובישראל אני משוכנע כי חברות, סטראט-אפים ויזמים אמריקאים יופתעו לטובה מהסטנדרטים הגבוהים של מיינדספייס לעולם העבודה. הצמיחה המואצת של מיינדספייס תמשיך גם בשנה הקרובה, כאשר בכוונתנו לפתוח מתחמי עבודה נוספים ורבים ברחבי ארה"ב ואירופה במהלך 2018".

מאז שנוסדה בשנת 2014 על ידי דן זכאי ויותם אלרואי, נהנית מיינדספייס מצמיחה מרשימה, וכיום היא מפעילה 16 מתחמי עבודה עם למעלה מ-10,000 חברי קהילה ו-2,000 חברות בערים מרכזיות ברחבי העולם: סן-פרנסיסקו, וושינגטון, לונדון, ברלין, מינכן, המבורג, ורשה, תל אביב והרצליה.

חברי הקהילה של מיינדספייס ברחבי העולם נהנים לא רק ממשרדים מעוצבים בקפידה, אלא גם ממגוון שירותים רחב שמאפשר להם להתרכז בניהול וגידול עסקיהם באווירה צעירה ומלאת השראה, מבלי לדאוג לטרדות לוגיסטיות וביורוקרטיות. בין השאר, מציעה מיינדספייס לחבריה משרדים פרטיים בכל הגדלים, חיבור אינטרנט מהיר, חדרי ישיבות מפוארים עם מיטב הטכנולוגיה, מטבחים מאובזרים, גישה למשרדים 24/7, צוות של מנהלי ומנהלות קהילה, אירועי קהילה שבועיים (דוגמת Happy Hours), הרצאות מקצועיות ופעילויות ספורט וספא מגוונות.

מיינדספייס מציעה גמישות לחברות המשתמשות במתחמיה באמצעות מוצרים שונים – דוגמת משרדים וקומות שלמות לחברות גדולות, משרדים קטנים לחברות בכל הגדלים ואזורי עבודה משותפים, כך שכל חברה, צוות ויזם מוצאים את הדרך הטובה ביותר עבורם לעבוד ולצמוח. כך הצליחה החברה להפוך את מתחמי העבודה שלה לאבן שואבת לא רק עבור סטארט-אפים ועובדים עצמאיים, אלא גם עבור חברות גדולות דוגמת מיקרוסופט, ששכרה שטח של 3,000 מ"ר על פני שתי קומות במיינדספייס הרצליה לשלוש שנים, וחברות בינלאומיות נוספות, ביניהן Booking.com, סמסונג, Spotify, בנק ברקליס, סימנס, לופטהאנזה, ענקית האינטרנט הסינית Cheetah Mobile ועוד.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות