אורנג' ורד האט חוברות כדי להוביל חדשנות בוירטואליזציית רשתות

0

אורנג' ורד האט משתפות פעולה בקידום חדשנות טכנולוגית עם פרויקטים של קהילת הקוד הפתוח. אורנג' משתמשת ב- Red Hat OpenStack Platform לקידום טרנספורמציה של רשתות
רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על שיתוף פעולה עם אורנג' (Orange) – מפעילת הטלקום הגלובלית הגדולה, כדי לבנות תשתית מודרנית עבור רשת תקשורת אג'ילית ומגיבה, שנועדה להביא חדשנות ללקוחות ביתר מהירות, ולהרחיב שירותים באופן דינמי. החברות משתפות פעולה בפרויקטים של קהילת הקוד הפתוח להאצת חדשנות טכנולוגית בוירטואליזציית רשת, בעוד אורנג' משתמשת ב- Red Hat OpenStack Platform עבור פריסות NFVi (תשתית וירטואליזציית פונקציות רשת) שלה.
אורנג' משתפת פעולה עם רד האט כחלק מתכנית הנדסה משותפת לאספקת יכולות נוספות המביאות תמיכת NFV לקהילתOpenStack ולקהילות קוד פתוח אחרות. כוונת התכנית לענות טוב יותר לצרכים הספציפיים של ספקי שירותי תקשורת ושל הרשתות שלהם בעת פיתוח טכנולוגיות. שיתוף פעולה קהילתי זה הוביל לאחרונה לאינטגרציה של פרויקט OpenStack BGP VPN והטמעת הייחוס שלו (BaGPipe), עם אורנג' כתורמת ראשית. פרויקט BGP VPN זה נועד לאפשר למפעילי טלקום לקשר באופן הדדי בין מרכזי נתונים של תשתית כשירות (IaaS) או NFV ובין עסקים, תוך שימוש בטכנולוגיות ניתוב סטנדרטיות בתעשייה.
אורנג' מאמצת NFV כחלק של אסטרטגיית טרנספורמציית הרשת שלה, שנועדה ליהנות מאג'יליות רבה יותר שיכולה להתאפשר ע"י ניתוק שכבת התוכנה ממערך החומרה. לשם כך משתמשת אורנג' בפלטפורמת Red Hat OpenStack Platform עבור פריסת NFV הגלובלית שלה הכוללת IaaS ענן עתירת סקלאביליות ואג'יליות, שמאפשרת אינטגרציה טובה יותר של פונקציות רשת וירטואליות (NFVs) ממגוון של ספקים.
דארל ג'ורדן-סמית, סגן נשיא לטכנולוגיית מידע ותקשורת גלובלית ברד האט, אמר: "אורנג' מאמצת לעצמה תפקיד של ספקית תקשורת פתוחה מודרנית, לא רק על ידי הטמעת פלטפורמת טכנולוגית פתוחה במלואה עם Red Hat OpenStack Platform ו- Red Hat Ceph Storage, אלא גם על ידי הוספת מומחיותה למאמצי פיתוח של הקהילה. אנו שמחים מאוד על כך שהטכנולוגיות שלנו מניעות את פלטפורמת NFVi הסטנדרטית של אורנג', ונרגשים להמשיך בשיתוף הפעולה שלנו ביוזמות קוד פתוח המיועדות לספק ערך עסקי חדש לתעשייה".
כריסטיאן גאקון, סגן נשיא לרשתות ותשתיות Wireline באורנג', אמר: "אנו רוצים להוביל את הפיתוח של פלטפורמות טכנולוגיה שיכולות להעצים את רשתות העתיד שלנו, כמו OpenStack, וחוברים באופן צמוד לרד האט כדי לקדם חדשנות בקהילות קוד פתוח, וזאת במטרה לסייע לעצב אותן בתיאום עם דרישות העולם האמיתי. רד האט, כמובילה בפתרונות קוד פתוח, מסוגלת להביא חדשנות שמניבה פירות ומוכנה לייצור ב- Red Hat OpenStack Platform שלה. עבודתנו המשותפת על פרויקט BGP VPN היא דוגמה מצוינת של נתח חשוב מטכנולוגיית קישוריות שאנו מקדמים עבור תקשורת מודרנית, מאחר שהתעשייה שואפת לרשתות יותר דינמיות, אג'יליות ומתאימות את עצמן. בעבודתנו על השקה מסחרית של NFVi אנו מאמינים כי התבססות כסטנדרט על קוד פתוח יכולה להביא לאקוסיסטם פעילות בין מערכתית עבור סביבות ענן גדולות וסלקאביליות. אנו מכירים ברד האט כשותפה רבת ערך שמאפשרת לנו להשתמש ב- VNFs של מגוון ספקים שונים".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות