אוספים כסף לעל האש? מתנה לגננת? יום הולדת לחבר/ה?

0

חדש ב- Pepper Pay – קבוצות תשלום ואפשרות לאסוף כסף עד 2,000 ₪ מכל משתתף
כל החברים יוצאים לבילוי ואתה אחראי לאיסוף הכספים? מהיום זה כבר לא תיק: PEPPER PAY מאפשרת לכם לפתוח בקלות וביעילות קבוצה של עד 100 חברים, לצרף את האנשים הרלוונטיים ולאסוף את הכסף יחד.
החל מהשבוע מאפשרת אפליקציית התשלומים החינמית Pepper Pay, אשר הושקה בתחילת השנה ללקוחות כל הבנקים, לבצע גם תשלומים קבוצתיים. בדיוק כמו בהעברות האישיות, המתבצעות בהתאם לרשימת אנשי הקשר בנייד באופן מהיר וידידותי וללא עמלות, כך ניתנת למשתמשים גם האפשרות לתשלום קבוצתי. כל משתמש יכול להיכנס לאפליקציה, לפתוח קבוצה חדשה (עד 100 חברים), לבחור את סכום התשלום (עד 2000 ש״ח למשתתף), להזמין את החברים להצטרף לקבוצה ולשלם.
בנוסף, Pepper Pay ממשיכים להתמקד באינטראקציה החברתית סביב עולם התשלומים ולא רק בתשלום עצמו ומציעים אפשרות לחברי הקבוצה לנהל ביניהם צ'ט קבוצתי ואישי. כך ש-Pepper Pay הופכת בעצם לאפליקציית תשלומים חברתית המאפשרת שימוש יעיל וידידותי ללא עמלות.
לילך בר דוד, מנכ"לית PEPPER: "השינויים בעולם הטכנולוגי של היום עוזרים לנו לנהל את חיי היום יום שלנו בצורה יעילה יותר. קבוצות התשלום יקלו על האפשרות המסורבלת של איסוף כספים במזומן ושל המעקב המביך אחרי מי שטרם שילם, וחוסכת ממארגן הקבוצה את הצורך 'לרדוף', להחזיר עודף ובסוף לשלם יותר בעצמו. האפשרות לתשלום קבוצתי עונה על מגוון צרכים לפלחי אוכלוסיה שונים – מאיסוף כסף למסיבת רווקים, על האש של החבר'ה, מתנת יום הולדת או ארוחה מרובת משתתפים."
Pepper הוא פלטפורמת בנקאות דיגיטלית ראשונה מסוגה בישראל ובין הראשונות בעולם, שמנוהלת כולה דרך המובייל, החל משלב פתיחת החשבון ועד ביצוע כל הפעולות הבנקאיות השכיחות, לרבות הזמנת כרטיס אשראי ופנקסי שיקים, העברות כספים, לקיחת הלוואה, הפקדה לחיסכון, הפקדת שיקים ועוד. Pepper Pay היא אפליקציית תשלומים חברתית מבית PEPPER שנהנית כבר מעשרות אלפי משתמשים.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות